Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Науковцям Наукометрика Перший журнал про наукометрію
Вівторок, 27 квітня 2021 13:49

Перший журнал про наукометрію

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні науковці! 

"Наука та метрика"перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Пропонуємо ознайомитися з
друкованими номерами журналу у читальному залі бібліотеки.

Online номери представлені на сайті журналу «Наука та метрика» https://nim.media/releases

Журнал Наука та метрика - журнал, який формує новий погляд та перспективне бачення розвитку наукометрії, використовуючи досвід як світової практики, так і власних досягнень.

Видання допоможе досліднику глибше розуміти значення наукометрії в теперішньому світі, бути в курсі останніх новин, користуватися порадами, щоб успішно йти до своїх наукових цілей тощо. Журнал публікує статті журналістів, інтерв’ю та думки експертів, які щоденно працюють у наукометричній сфері та формують її зміст та значення.

«Наука та метрика» буде корисною вченим, викладачам, редакторам наукових видань, аспірантам, студентам та іншим учасникам науково-публікаційного процесу, для яких важливо слідкувати за прогресом і тенденціями у цій сфері.
Журнал виходить два рази на рік з 2019 року у паперовому та електронному вигляді. Кожний вчений може завантажити видання на сайті, підписавшись на журнал. Підписка безкоштовна. Паперова версія є платною, і її можна придбати, завітавши в редакцію.
Журнал кооперує з багатьма організаціями, які працюють у сфері наукометрії та науки, тому для них створені особливі умови. Кожен постійний клієнт компанії «Наукові публікації – Publ.Science» може отримати примірники видання на безоплатній основі, які можна забрати в офісі компанії. Науковим організаціям, бібліотекам та ЗВО ми пропонуємо стати підписниками журналу і його партнерами та гарантовано отримати друковані видання. Наша редакція самостійно надсилає нові випуски. На сьогодні журнал «Наука та метрика» активно співпрацює з багатьма міжнародними компаніями, однією з яких є «Наукові публікації – Publ.Science», що виступає головним спонсором та інформаційним партнером видання.
Журнал «Наука та метрика» є некомерційним проектом. Редакційна команда воліє доносити до сучасного дослідника правдиву та практичну інформацію, яка сприятиме розвитку наукової діяльності українського вченого.


Читати 343 разів

Медіа