Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Науковцям

Науковцям

Без названия  У червні-липні 2022 р. Research4Life спільно з організаціями-партнерами проведуть останні три вебінари із серії безкоштовних англомовних вебінарів. Під час вебінарів науковці зможуть дізнатися про видавничу етику, збільшення шансів на публікацію результатів досліджень в наукових журналах та максимізацію впливу власної наукової публікації на наукову спільноту тощо.

Реєстрація завершується за день до проведення вебінару. Для реєстрації необхідно заповнити анкету, за потреби, обрати декілька вебінарів. Кількість місць обмежена, проте наявна можливість переглянути записи вебінарів.

Без названия

Університету надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів, які доступні в межах проєкту Research4Life. Доступ триватиме до кінця 2022 року.

Увага! Доступ надається лише за логіном і паролем! 

Отримати логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life можна заповнивши форму за посиланням: https://forms.gle/1mfpEmAwFep36isL7 

Перелік доступних ресурсів суттєво розширено, більш ніж 15 видавців додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів з України, зокрема, надано доступ до ресурсів таких великих видавництв:

Elsevier;
Springer Nature;
John Wiley & Sons;
Taylor & Francis;
Emerald;
Sage Publications;
Oxford University Press;
Cambridge University Press;
IOP Publishing та інші.

Наразі майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

Research4Life – проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

edanz-LLab-20210601-dark-on-light-160x60 Представники видавництва Bentham Science надають українським науковцям змогу розширити свої дослідницькі можливості та запрошують ознайомитись з освітніми ресурсами на платформі Edanz.

Користувачі платформи можуть переглядати та завантажувати наукові статті й електронні книги, вивчати матеріали курсів і вебінари, розміщені на Learning Lab.

Щоб отримати можливість повноцінно користуватись ресурсами на Edanz Learning Lab послідовно виконайте усі рекомендації, зазначені в 

Інструкції,

яку підготували співробітники ДНТБ України.

bentham За результатами переговорів, проведених фахівцями МОН з представником видавництва Bentham Science, для всіх українських закладів вищої освіти та наукових установ відкрито безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Журнали доступні в електронному та друкованому форматах.

Для налаштування тестового доступу необхідно перейти за покликанням:

  1. Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF); 
  2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн). 

Докладніше про налаштування тестового доступу (Інструкція)

Сторінка 1 із 3