Електронні
Представники видавництва Bentham Science надають українським науковцям змогу розширити свої дослідницькі можливості та запрошують ознайомитись з освітніми ресурсами на платформі Edanz.
Користувачі платформи можуть переглядати та завантажувати наукові статті й електронні книги, вивчати матеріали курсів і вебінари, розміщені на Learning Lab.
Щоб отримати можливість повноцінно користуватись ресурсами на Edanz Learning Lab послідовно виконайте усі рекомендації, зазначені в
За результатами переговорів, проведених фахівцями МОН з представником видавництва Bentham Science, для всіх українських закладів вищої освіти та наукових установ відкрито безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science.
Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.
Журнали доступні в електронному та друкованому форматах.
Для налаштування тестового доступу необхідно перейти за покликанням:
- Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF);
- Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).
Докладніше про налаштування тестового доступу (Інструкція)
Відкрийте для себе електронні книги з ScienceDirect
Ласкаво просимо до ScienceDirect, провідної платформи рецензованої літератури для вдосконалення ваших досліджень.
Ми раді повідомити, що Міністерство освіти і науки України надає доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.
За передплатою Міністерства, що діє з 1 січня 2021 р. до 31 грудня 2021 р., ScienceDirect дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання ізпонад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від нашої першої книги, опублікованої в 1896 році, та до найновіших назв, у тому числі: бпонад 39 000 електронних книг, понад 200 основних довідників, понад 500 серійних та довідкових томів, понад 200 підручників, більш як 30 000 тематичних сторінок та 500 журналів Золотого Відкритого доступу.
Якщо Ви любите мандрувати своїм рідним краєм, цікавитесь його історією, то ця невеличка електронна бібліотечка краєзнавчої літератури стане Вам в пригоді. На сайті "Краєзнавча Черкащина" відкритий доступ до Електронної бібліотеки "Моя Черкащина", де є доступ до книг та статей членів НСКУ краєзнавчого напряму, номерів журналу "Краєзнавча Черкащина", збірників науково-практичних конференцій, тощо. Їхня тематика - історія, культура, природні богатства , видатні постаті Черкащини - самобутнього і неповторного краю України.
- Електронна бібліотека Житомирського державного університету імені І. Франка
- Електронний архів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
- Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки
- Електронний архів Одеського національного університету iмені І.І. Мечникова
- Електронний архів Донецького національного технічного університету