Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Науковцям Фахові видання

Фахові видання

logo1 Шановні науковці!

Пропонуємо до Вашої уваги оновлений перелік українських наукових журналів, які індексуються або не індексуються  в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection. Всього 166 видань.

Останнє оновленя 21.06.2023

images     Шановні колеги! Пропонуємо до вашої уваги перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection. Всього 163 видання. Дата останнього оновлення: 18.03.2023 року.
 
 

НРАТ/NRAT - National Repository of Academic Texts, UkraineНа сайті Національного репозитарію академічних текстів (НРАТ) оновлено інформацію щодо наукових фахових видань України та світу, які індексуються в базах даних Web of Science (WoS) та Scopus

У відкритому доступі представлено актуальний список усіх видань, що входять до названих міжнародних наукометричних баз даних, а також представлена детальна інформація щодо вітчизняних видань.
Зокрема, на сторінках «Наукові видання, індексовані у Web of Science» та «Наукові видання, індексовані у Scopus» можна переглянути список усіх видань, включені до названих наукометрічних баз, станом на липень 2021 року.
На сторінці «Кращі практики» подано детальні відомості стосовно вітчизняних наукових видань, які наразі індексуються у Web of Science та Scopus, у тому числі - за окремими базами: Science Citation Index Expanded (SCIE), Emerging Sources Citation Index (ESCI), Scopus. Ця інформація представлена у вигляді результатів пошуку у Реєстрі наукових видань України.
Наразі у Web of Science індексується 82 українських видання, з них 15 видань у базі SCIE та 67 видань у базі ESCI, а у Scopus - 90.
Окремо на сторінці «Кращі практики» представлено перелік 37 вітчизняних наукових видань, які одночасно індексуються у Web of Science та Scopus.
Детальніше: 
сайт НРАТ: https://nrat.ukrintei.ua/
Наукові видання, індексовані у Web of Sciencehttps://nrat.ukrintei.ua/.../web-of-science-nadijne.../
Наукові видання, індексовані у Scopus: https://nrat.ukrintei.ua/.../naukovi-vydannya.../
Реєстр наукових видань Україниhttp://nfv.ukrintei.ua

Шановні науковці! 

"Наука та метрика"перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Пропонуємо ознайомитися з
друкованими номерами журналу у читальному залі бібліотеки.

Online номери представлені на сайті журналу «Наука та метрика» https://nim.media/releases

Журнал Наука та метрика - журнал, який формує новий погляд та перспективне бачення розвитку наукометрії, використовуючи досвід як світової практики, так і власних досягнень.

Видання допоможе досліднику глибше розуміти значення наукометрії в теперішньому світі, бути в курсі останніх новин, користуватися порадами, щоб успішно йти до своїх наукових цілей тощо. Журнал публікує статті журналістів, інтерв’ю та думки експертів, які щоденно працюють у наукометричній сфері та формують її зміст та значення.

 nk_28012016_1Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при пошуку міжнародного періодичного видання, які індексуються в Scopus.

Також ця інформація буде корисна при виборі журналу для публікації результатів наукових досліджень.

Отже, переглянути список усіх назв журналів, що індексуються у Scopus дуже зручно. Заходите на сторінку Scopus Content і завантажуєте файл Scopus Sourse List  (xlsx)

Також отримати інформацію про журнали, що індексуються у Scopus можна на порталі SCImago Journal & Country Rank.

ПАН БІБЛІОТЕКАР: Оновлений SCImago Journal & Country RankSCImago Journal & Country Rank - наукометричний портал, що містить крім бази даних по всім журналам, що рецензуються Scopus, ряд корисних аналітичних інструментів. Ці інструменти дозволяють відповісти на головні питання: чи входить журнал в Scopus ?; який у журналу квартиль ?; як підібрати журнал по тематиці досліджень? Крім цього, портал містить цілий ряд інструментів візуалізації.

SJR враховує показники: загальна кількість опублікованих статей, цитувань, зважені показники цитувань по роках, індекс Хірша. На основі даних показників SJR підтверджує вплив і престижність як окремих наукових журналів, так і країни в цілому.

SJR оновлюється двічі на рік і знаходиться у вільному доступі.

Отже,