Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Авторам

1  Шановні науковці, викладачі та аспіранти!

Вашій увазі пропонуємо рекомендований нормативний покажчик стандартів при оформленні навчальної та наукової роботи (реферати, курсова робота, дипломна робота, наукова стаття, доповідь, дисертація) 

 

 

logo Інформаційний портал НБУВ поповнився реєстром «Науковці України», який систематизовано за званнями, регіонами, галузями знань, відомчим та інституційним підпорядкуванням. Дані реєстру автоматично сформовані на основі інформації із бібописів авторефератів дисертацій захищених в Україні після 1996 р. Реєстр буде автоматично поповнюватися новими записами в міру надходження авторефератів у головну бібліотеку країни. До реєстру науковців може вноситись й інформація про науковців, які не мають наукового ступеня, але мають наукові публікації. Також, можна заповнити реєстраційну форму, щоб виправити або попросити показати більш докладну інформацію. 

логотипШановні науковці!
Видавництво «Олді+» запрошує вас до співпраці!

Наше видавництво з 2000 року спеціалізується на виготовленні підручників, посібників, наукових монографій, періодичних видань та збірників конференцій.

З 2018 року наукове видавництво «Олді+» увійшло до складу видавничої групи «Гельветика».

За цей час було зроблено ребрендинг видавництва, та змінено підхід до видання наукової книги, а також повністю оновлено поліграфічну базу, яка нині складається з найсучаснішого обладнання для виготовлення книжок у м’якій і твердій палітурці.

Сторінка 1 із 2