Електронні ресурси Національної науково-технічної бібліотеки Німеччини (The Technische Informationsbibliothek)
Національна науково-технічна бібліотека Німеччини (The Technische Informationsbibliothek, далі – ТІВ) запрошує українських науковців, викладачів та студентів до використання та співпраці у розробці цифрових порталів освітніх та навчальних ресурсів та пропонує цифрові освітні ресурси та аудіовізуальні матеріали з різних галузей знань – детальніше за посиланням: bit.ly/3N2mQTU, які доступні на порталі TIB багатьма мовами, у тому числі українською.
OERSI пошуковий індекс відкритих освітніх матеріалів (https://oersi.org/resources/?lng=uk)
- Понад 42.000 відкритих освітніх ресурсів
- Комбінований пошук серед національних та міжнародних репозитаріїв Open Education Resources закладів вищої освіти
- Міжмовний інтерфейс користувача (україномовна версія на етапі перекладу)
Наукові фахові видання України зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Категорія А
Електротехніка і електромеханіка - є рецензованим науковим виданням відкритого доступу з технічних наук в сфері електротехніки, електроенергетики та електромеханіки. Журнал публікує оригінальні результати досліджень з аналітичного, чисельного та мультифізичного методів моделювання електрофізичних процесів в електротехнічних електромеханічних та електроенергетичних установках та системах, з розробки нових електротехнічних пристроїв і систем з поліпшеними техніко-економічними та екологічними показниками в таких сферах, як: теоретична електротехніка, інженерна електрофізика, техніка сильних електричних та магнітних полів, електричні машини та апарати, електротехнічні комплекси та системи, силова електроніка, електроізоляційна та кабельна техніка, електричний транспорт, електричні станції, мережі і системи, безпека електрообладнання. Метою журналу є представлення форуму для обговорення і апробації методів моделювання, розрахунку, експериментальної перевірки і розробки нових електротехнічних пристроїв і систем з поліпшеними техніко-економічними і екологічними показники, та розширення сфери їх промислового використання. Видання входить до Переліку фахових видань України (категорія «А») з технічних галузей науки. Журнал індексується наукометричними базами.
Розклад семінарів українською за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
Розпочне серію вебінар про профілі установ, багато було зроблено наприкінці минулого року щоб установи мали профілі, будемо продовжувати співпрацю в цьому. Чекаємо на вебінарах.
Також щочетверга о 12:15 стаціонарна ЗУМ зустріч запитай про Web of Science з стабільними параметрами входу
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83607483154?pwd=YndnNFhldlk1NTV2aEJQWHVweERaZz09
Meeting ID: 836 0748 3154
Passcode: 244399
Тож якщо у вас чи ваших колег є питання краще розберемо їх наживо вже завтра.
Компанія Clarivate розпочинає зимову серію вебінарів для науковців!
Пропонуємо до вашої уваги розклад на грудень.


Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX. Зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.
Плануються: вебінар про цілі сталого розвитку ООН та доступний повний розклад вебінарів листопада. Розглянемо роботу з патентами, відкритий доступ, традиційно про пошук журналів для публікації і повний спектр можливостей роботи з Web of Science.
Також продовжуємо ЗУМ що четверга о 12:15-12:35 «Запитай про Web of Science». Протягом сесії відповідаємо на усі питання учасників заходу, за бажанням можна залишити питання заздалегідь
https://forms.gle/gMNeUEFD9CNupMBv8
Посилання та параметри підключення
https://us02web.zoom.us/j/89668370802?pwd=cHVpVDBqOWFZRmhlQjdXOGt5Q25idz09
Meeting ID: 896 6837 0802
Passcode: 829583
У червні-липні 2022 р. Research4Life спільно з організаціями-партнерами проведуть останні три вебінари із серії безкоштовних англомовних вебінарів. Під час вебінарів науковці зможуть дізнатися про видавничу етику, збільшення шансів на публікацію результатів досліджень в наукових журналах та максимізацію впливу власної наукової публікації на наукову спільноту тощо.
Реєстрація завершується за день до проведення вебінару. Для реєстрації необхідно заповнити анкету, за потреби, обрати декілька вебінарів. Кількість місць обмежена, проте наявна можливість переглянути записи вебінарів.
Запрошуємо на вебінари Clarivate українською у травні
Вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.
Пошук та аналіз літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites
5 травня, 10:15–11:15 або 16:15–17:15
Тема: Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності
Опис: Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?