Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Ресурси Електронні Словники, довідники, енциклопедії

Словники, довідники, енциклопедії

{socbuttons}

Knigi

Словники, довідники, енциклопедії

     Тлумачний словник комп’ютерних технологій. Мета словника – дати коротке тлумачення слів найуживаніших термінів з сучасних комп’ютерних технологій. Словник адресовано викладачам і студентам, науковцям та інженерно-технічним працівникам, усім, хто працює з науково-технічною літературою.    

     Гринчишин Д.  Словник-довідник з культури української мови.  У довіднику подано особливості вживання в українській мові низки синонімічних прийменникових і безприйменникових конструкцій, а також стійких висловів — форм звертання, формул ввічливості, часових зворотів та ін. Пропонований словник-довідник з культури української мови, в якому можна знайти відповідь на найрізноманітніші питання, що виникають у практиці користування рідною мовою.

Гончаров С. М. Тлумачний словник економіста
Тлумачний словник-довідник економіста містить 2250 основних економічних термінів із загальноекономічних, аудиторських, фінансових, бухгалтерських, маркетингових, управлінських та інших понять з їх російськими відповідниками. Словник буде корисним для викладачів, аспірантів, магістрів, студентів, учителів, економістів, менеджерів, державних службовців, а також для всіх, хто вивчає ринкову економіку.

Словники – словопедія. Пропонуємо вам українські тлумачні словники. З онлайн словниками ви завжди будете знати точне тлумачення того чи іншого слова, електронні словники дозволять вам стати більш обізнанішими. Окрім того словники слів допоможуть вам орієнтуватися в філософії, бухгалтерії та інших дисциплінах.   

Енциклопедичний словник – довідник з туризму. Енциклопедичний словник-довідник з туризму є першим в Україні фундаментальним виданням, в якому системно розкривається зміст понад 1300 туризмологічних понять, що відображають туризм у багатовекторному вимірі - філософському, економічному, географічному, історичному, педагогічному, політологічному, культурологічному, соціологічному, архітектурному, релігієзнавчому. Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, студентів, працівників туристських підприємств та усіх кого цікавить багатогранний світ туризму.

Довідник з історії України. У довіднику зібрані основні історичні терміни і поняття, подані  короткі довідки про найважливіші події української історії, біографії українських державних, політичних, громадських, культурних і військових діячів, літераторів, учених і митців, життя та діяльність яких  були пов’язані з Україною.   

Вікіпедія - україномовна версія енциклопедії. Пошук за статтями вільної універсальної енциклопедії, написаних українською мовою. Вибрані статті, цікаві факти, поточний день в історії, посилання на тематичні портали і споріднені проекти.

Український лінгвістичний портал. Словники України on – line.

Український словник online. Він включає Російсько – український словник сталих виразів. Словник іншомовних слів.  Словник 100 видатних українців. Словник синонімів української мови. Орфографічний словник української мови.Словник фразеологічних синонімів.