Наукометрика (42)
Вебінари Clarivate у червні-липні 2023 року
Продовжується квітнева серія вебінарів
26.04.2023 (середа)
Від Elsevier
Тема: Ефективний пошук літератури в ScienceDirect
Приєднуйтесь до нас, щоб переглянути, яка література містить повнотекстову платформу ScienceDirect, як здійснювати пошук та налагодити систему під ваші дослідницькі потреби. ScienceDirect
Спікер: Марина Назаровець
Час проведення: 14:00
Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_xK6G-G9-RJyqjPxV2S_X3g
27.04.2023 (четвер)
Від Clarivate
Тема: Профіль дослідника у Web of Science
Тези: Науковим установам необхідно, щоб професійна діяльність їхніх учених була коректно відображена в публічних профілях. Крім того, такі профілі корисні для наповнення внутрішніх інформаційних систем перевіреною та підтвердженою інформацією про наукові публікації, цитування, рецензії або роботу в редколегіях журналів.
Продовжується квітнева серія вебінарів щодо роботи з міжнародними наукометричними базами даних Scopus та Web of Science.
20 квітня (четвер) 2023 року об 11:00
Тема: Профіль автора в Scopus: покрокова інструкція.
Опис: Дізнайтеся, як створюються та керуються профілі авторів у Scopus, і навчіться самостійно коригувати свій профіль за допомогою Authors Feedback Wizard
Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_2-QZ-lO9Qf2N7Uy9yjuy8w#/registration
Розклад семінарів українською за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
Розпочне серію вебінар про профілі установ, багато було зроблено наприкінці минулого року щоб установи мали профілі, будемо продовжувати співпрацю в цьому. Чекаємо на вебінарах.
Також щочетверга о 12:15 стаціонарна ЗУМ зустріч запитай про Web of Science з стабільними параметрами входу
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83607483154?pwd=YndnNFhldlk1NTV2aEJQWHVweERaZz09
Meeting ID: 836 0748 3154
Passcode: 244399
Тож якщо у вас чи ваших колег є питання краще розберемо їх наживо вже завтра.
Компанія Clarivate розпочинає зимову серію вебінарів для науковців!
Пропонуємо до вашої уваги розклад на грудень.


Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX. Зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.
Плануються: вебінар про цілі сталого розвитку ООН та доступний повний розклад вебінарів листопада. Розглянемо роботу з патентами, відкритий доступ, традиційно про пошук журналів для публікації і повний спектр можливостей роботи з Web of Science.
Також продовжуємо ЗУМ що четверга о 12:15-12:35 «Запитай про Web of Science». Протягом сесії відповідаємо на усі питання учасників заходу, за бажанням можна залишити питання заздалегідь
https://forms.gle/gMNeUEFD9CNupMBv8
Посилання та параметри підключення
https://us02web.zoom.us/j/89668370802?pwd=cHVpVDBqOWFZRmhlQjdXOGt5Q25idz09
Meeting ID: 896 6837 0802
Passcode: 829583
Запрошуємо на вебінари Clarivate українською у травні
Вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.
Пошук та аналіз літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites
5 травня, 10:15–11:15 або 16:15–17:15
Тема: Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності
Опис: Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?
Вебінари Clarivate у квітні 2022 року
Запрошуємо на вебінари Clarivate українською у квітні. Проcимо повідомити колег.
Всі заходи безкоштовні, проходять у Webex, необхідна попередня реєстрація, для чого оберіть захід і зручний час, для тих що ідуть у повторах, перейдіть за посиланням, на сторінці, що відкрилася натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачений сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему ХР, врахуйте це при плануванні участі у вебінарі.
7 квітня 2022
Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути
Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації
Реєстрація
10:15–11:15 https://bit.ly/3KTamwt
16:15–17:15 https://bit.ly/33cT5Op
12 квітня 2022
Тема: EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу
Чергові вебінари українською від Clarivate.
У лютому обговорення відкритого доступу, патентні дані у Derwent Innovation Index на платформі Web of Science та визначення лідерів за даними Web of Science Core Collection. Традиційно вебінари безкоштовні, тривалість кожного одна година, у WEBEX, учасник, що прослухів більше 90 % часу отримує електронний сертифікат.
Реєстрацію на всі вебінари відкрито, необхідно перейти за обраним посиланням, натиснути кнопку Register та заповнити анкету. По реєстрації, а також за добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з параметрами входу у WEBEX. При підключенні до вебінару врахуйте, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР. На вебінарах буде оголошено призерів вікторин січня та питання вікторин лютого.
10 лютого 16:15–17:15
Тема: 20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт (серія Clarivate науковцям 2022)
Тези: Відкритий доступ. Відкрита наука. Визначення. Складові. Функції. Вплив на публікації. Відкритий доступ та його види. Вартість публікацій. Вплив на доступ і поширення знань . Аналіз відкритих публікацій України
Реєстрація: https://bit.ly/3HIJ3U8
Цього року глобальна серія Research Smarter і українською
Перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах
