Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Науковцям Алгоритм доступ до платформи Research4Life

Алгоритм доступ до платформи Research4Life

{socbuttons}

 

Без названия

З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life як країна Групи А (вільний доступ).

УВАГА!

Відповідно до ліцензійних умов категорично заборонено оприлюднення даних  для входу на платформу (логін та пароль)  або їх передачу особам, які не є працівниками Університету.   

Нагадуємо, що у 2022 році українським вченим було надано безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури у рамках проєкту Research4Life.

Детальніше за посиланням: https://lib.chdtu.edu.ua/naukovtsyam/item/606-bezkoshtovnyi-dostup-do-platformy-research4life

Підтримуючи Україну в умовах війни, свої колекції відкрили, зокрема, такі провідні міжнародні видавництва, якElsevier, SpringerNature, JohnWiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, SagePublications, OxfordUniversityPress, CambridgeUniversityPress, IOPPublishing та багато інших.

АЛГОРИТМ отримання працівниками Університету доступу до ресурсів на порталі Research4Life

Для того, щоб скористатися ресурсами платформи Research4Life, Ви маєте виконати наступні кроки.

Крок 1. Отримати логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life можна заповнивши форму за посиланням: https://forms.gle/1mfpEmAwFep36isL7 .

Крок 2. На Вашу електрону адресу отримаєте дані для входу на платформу (логін та пароль), а також ознайомитеся з ліцензійними умовами, що передбачають, зокрема, заборону на оприлюднення даних для входу або їх передачу особам, які не є працівниками установи.

Якщо виникають питання, Ви можете звернутись до Яни Крайнової, директора бібліотеки, відповідальної за надання консультацій працівникам з питань налаштування доступу до електронних ресурсів платформи Research4Life, надіславши Ваші питання на електронну адресу бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Крок 3. Розпочати сеанс роботи з Research4Life, виконавши такі дії:

- перейти до уніфікованого загального порталу Research4Life (https://portal.research4life.org/) або у розділі «Колекції» («Collections») порталу обрати один із профільних порталів Hinari/AGORA/ARDI/GOALI/OARE;

- натиснути на значок  (Увійти) у верхньому правому куті екрана;

- на сторінці Research4Life Secure Login ввести ім’я користувача та пароль (крок 2), і натиснути кнопку «Вхід» (LOGIN).

За посиланням: bit.ly/3WNS9HI для користувачів доступна коротка відеоінструкція про вхід і користування порталом Research4Life, та пошук необхідної інформації на ньому.