Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Науковцям Наукометрика Вебінар “Цифрові ідентифікатори установ ROR та GRID та їх роль у дослідницькому середовищі"
Понеділок, 17 травня 2021 10:05

Вебінар “Цифрові ідентифікатори установ ROR та GRID та їх роль у дослідницькому середовищі"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить вебінар “Цифрові ідентифікатори установ ROR та GRID та їх роль у дослідницькому середовищі". Вебінар відбудеться 18 травня о 18:00 годині за Київським часом. Під час заходу Ви дізнаєтеся про роль постійних ідентифікаторів у дослідницькому середовищі, як присвоїти постійні інституційні ідентифікатори Вашій установі, а також можливості використання ROR та GRID IDs для розвитку відкритих дослідницьких інфраструктур. 

Реєстр дослідницьких організацій (ROR) – відкритий реєстр постійних, унікальних цифрових ідентифікаторів дослідницьких організацій, які призначені для встановлення зв'язків між установами та результатами досліджень.  

Глобальна база даних дослідницьких ідентифікаторів (GRID) - безкоштовна відкрита база даних ідентифікаторів дослідницьких установ, яка крім присвоєння унікального ідентифікатора збагачує його метаданими про тип установи, її структуру, геолокацію та інші дані. 

Доповідачі:

  • Марія Гоулд — research data спеціаліст, проєкт-менеджерка ROR,  Каліфорнійська цифрова бібліотека, США
  • Олександр Куджаф — продакт-менеджер, Digital Science, Німеччина

 Тривалість заходу 1 година. 

 Реєстрація безкоштовна : https://forms.gle/1sRjhYmmd3b92MyN6  

 Вебінар відбудеться англійською мовою. Учасники матимуть можливість поставити питання та долучитися до дискусії. Усі зареєстровані учасники отримають запис вебінару на електронну скриньку, вказану під час реєстрації.

Читати 337 разів Останнє редагування Понеділок, 17 травня 2021 10:12

Медіа