Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Викладачам Нове в освіті Вимоги до публікації результатів дисертацій зміняться
Понеділок, 21 липня 2014 07:21

Вимоги до публікації результатів дисертацій зміняться

{socbuttons}

155_i

Вимоги до публікації результатів дисертацій зміняться

        Міністерством освіти і науки України з метою громадського обговорення опублікований проект наказу «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук».

   Зокрема, документом передбачено затвердження нових вимог до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, а також вимог до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук.
У Міністерстві освіти зазначають, що з урахуванням звернень наукової громадськості, проектом наказу передбачено зменшення кількості публікацій за темою докторської дисертації до 15 та зменшення кількості публікацій за темою кандидатської дисертації до трьох.
Також передбачається долучення до іноземних публікацій за темою докторської дисертації статей, опублікованих в матеріалах до наукових конференцій, конгресів, симпозіумів, семінарів, проведених в інших державах; зменшення кількості публікацій за темою кандидатської дисертації, яка подається на захист у вигляді опублікованої монографії, до трьох.
З текстом проекту наказу можна ознайомитися за наступним посиланням.

 

Медіа