Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Інститут вищої освіти НАПН України

Інститут вищої освіти НАПН України презентує узагальнені результати соціологічного опитування, яке рповодилосья з 28 квітня по 15 травня 2023 року в рамках наукового дослідження на тему "Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності університетів України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни (2021–2023)"та представлені в аналітичній доповіді "Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України: результати соціологічного опитування". Учасники - 2250 респондентів, серед яких керівники ЗВО, керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні та наукові працівники, докторанти, аспіранти, студенти українських університетів.

images

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в складних умовах сьогодення.
Вагомою підтримкою для наукової спільноти України є розробка фахівцями компаній Clarivate та Elsevier інструкцій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus. 

На офіційному вебсайті МОН розміщено інформацію щодо доступу до електронних баз даних (https://mon.gov.ua/nauka/nauka-2/dostup-do-elektronnikh-baz-danikh-naukovoi-informatsii

На офіційних вебсайтах Clarivate та Elsevier створено спеціальні сторінки для користувачів з України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів, постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate).

Варто нагадти, що українська наукова спільнота в межах проєкту Research4Life, продовжує отримувати безоплатний доступ до важливих світових електронних ресурсів. З березня 2022 року, завдяки підтримці видавців-партнерів, українські науковці можуть вільно користуватися колекціями журналів, книг, базами даних та довідковими матеріалами.

Впорядкування авторського профілю в Scopushttps://lib.chdtu.edu.ua/naukovtsyam/naukometrika/scopus/item/628-vporiadkuvannia-avtorskoho-profiliu-v-scopus

Профіль дослідника у Web of Sciencehttps://lib.chdtu.edu.ua/naukovtsyam/naukometrika/web-of-science/item/629-profil-doslidnyka-u-web-of-science

Проєкт Research4Lifehttps://lib.chdtu.edu.ua/naukovtsyam/item/606-bezkoshtovnyi-dostup-do-platformy-research4life

Як отримати доступ до платформи Research4Lifehttps://lib.chdtu.edu.ua/naukovtsyam/item/624-alhorytm-dostup-do-platformy-research4life

П'ятниця, 24 травня 2024 08:53

Профіль дослідника у Web of Science

Без названия

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в складних умовах сьогодення. Вагомою підтримкою для наукової спільноти України є розробка фахівцями компаній Clarivate та Elsevier інструкцій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus.

Актуальна інформація:

Інструкція "Профіль дослідника у Web of  Science" у прикріпленні.

Без названия Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в складних умовах сьогодення. Вагомою підтримкою для наукової спільноти України є розробка фахівцями компаній Clarivate та Elsevier інструкцій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus.

Інструкція "Керування профілем автора в Scopus" у прикріпленні

Без названия З 31 жовтня до 6 листопада відбудуться безкоштовні вебінари щодо можливостей платформи «Research4Life» для українських вчених та освітян.

 

З метою популяризації платформи «Research4Life» серед українських користувачів та ознайомлення з її можливостями, які вона відкриває для дослідників, фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України та проєкту «Research4Life» підготувлено серію вебінарів українською мовою. Вони триватимуть з 31 жовтня до 6 листопада 2023 року.

Вебінари проведе національна координаторка проєкту «Research4Life» в Україні, стипендіатка Німецької національної бібліотеки, фахівчиня бібліотечної справи Маргарита Цюра.

Долучитися можуть всі охочі за умови попередньої реєстрації. 

Заходи відбуватимуться на платформі Zoom, а також транслюватимуться та будуть збережені в записі на YouTube каналі ДНТБ України.

 Програма вебінарів

logo1 Шановні науковці!

Пропонуємо до Вашої уваги оновлений перелік українських наукових журналів, які індексуються або не індексуються  в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection. Всього 166 видань.

Останнє оновленя 21.06.2023

Без названия

 ДНТБ України інформує про найближчі вебінари від Clarivate у червні-липні 2023 року

22 червня 2023

Сторінка 1 із 48