Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

П'ятниця, 27 червня 2014 08:10

Нормативно - технічна документація

{socbuttons}

 

71

Нормативно-технічна документація

  Інформаційно-довідкова система (ІДС) "Зодчий - повний збірник діючих в Україні будівельних нормативних документів на DVD-диску з щомісячним оновленням інформації. Всі будівельні нормативи (ДБН, ДСТУ Б, СНИП, ГОСТ, СН, ВСН, ДНАОП) в останній редакції у вашому комп'ютері.

  Науково-інформаційний центр «ЛЕОНОРМ» -  підтримує велику базу даних в галузі стандартизації і сертифікації в Україні і найбільш технічно розвинутих країнах світу та видає покажчики стандартів і довідники по сертифікації у вигляді книг та документів на дискетах, а також бази даних бібліографічних описів стандартів на компакт-дисках.

Інформаційна Довідкова Система "БУДСТАНДАРТ" - електронна бібліотека нормативних, законодавчих і довідкових документів в області будівництва і промисловості будівельних матеріалів(ДБН, ДСТУ, ГОСТ, ВБН, СОУ, ISO, санітарні правила і норми, правила пожежної безпеки, охорона праці, технологічні карти, накази, посібники і багато що інше).                             

Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості.  Є провідною організацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у сфері стандартизації, сертифікації та якості, яка формує напрямки державної політики у сфері стандартизації та суміжних сферах.

Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України. - Каталог нормативно - правових документів.

Bud Info -  Каталог нормативних документів.

Державні будівельні норми - База містить документи для скачування у відкритому доступі! Тепер Ви завжди можете завантажити все,що цікавить  Вас в галузі будівництва, в будь-якому місці за допомогою Інтернету. База нормативів регулярно поповнюється і оновлюється.