Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Вівторок, 15 липня 2014 07:04

Технічні науки

{socbuttons}

1258024644_science_and_technology_and_medical_service Технічні науки

     «Основи креслення» –на сайті можна дізнатися що таке креслення, ознайомитесь з креслярськими шрифтами, інструментами дізнатися як будувати прямокутні проекції, оформлювати креслення, креслити ескіз та аксонометричні проекції. Сайт розрахований на студентів та школярів.

      ДП «Укрметртестстандарт» – даний сайт містить інформацію з метрології, сертифікації, стандартизації, профільного законодавства України.

     «Технологія машинобудування» – даний сайт допоможе студентам інженерно-технічних спеціальностей, зокрема технології машинобудування у процесі навчання. Сторінки сайту містять багато корисних матеріалів, зокрема: методичні вказівки для виконання лабораторних робіт, курсових робіт, дипломних та магістерських робіт; великий багаж технічної літератури з різних напрямків; курсові роботи з різних дисциплін; іншу цікаву інформацію, яку не можна почерпнути в процесі навчання. В розділі «Форум» зареєстровані користувачі сайту можуть обговорити проблемні для них питання у відповідних темах.

 Сайт «Інституту металофізики імені Г. В. Курдюмова» Національної академії наук України – наукової установи, найбільшого в Україні та Європі центру фундаментальних досліджень в галузі фізики металів. Інститут має велику кількість інноваційних розробок у сфері отримання нових матеріалів, технологій обробки, діагностики та виготовлення полуфабрикатів і готових виробів для різних сфер виробництва.

 Сайт «Інститутуелектрозварюванняім. Є. О. Патона» НАН України на ньому представлена інформація про його структуру, діяльність та публікації. Інститут є науково-технічним комплексом у який входять досвідчені конструкторсько-технологічні бюро, експериментальні виробництва, три заводи, ряд інженерних центрів.