Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Вівторок, 15 липня 2014 06:37

Філологічні науки

{socbuttons}

         1sIB4WdeDzU Філологічні науки

     «Вивчення англійської мови» – сайт присвячений вивченню англійської мови. Він складається із 76 розділів, 10000 сторінок корисної інформації та більше 6000 файлів для скачування, які допоможуть засвоїти англійську мову.

      «Англійський для тебе» – сайт журналу для вивчаючих англійську мову, освітньо-розважального видання, мета якого лаконічно викладена у виразі: «Учіться із задоволенням!». Журнал призначений для широкого кола.

      «Вивчити англійську мову – просто!» – на сайті ви знайдете ознайомчі копії багатьох навчальних матеріалів для вивчення та викладання англійської – безкоштовно. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської мови.  Сайт існує з 2005 року.

 «Вивчення мов у Інтернеті» – сайт, який містить найкращі посібники та методики вивчення різноманітних мов.

 «MOVA.info» – лінгвістичний портал, який здійснює систематичну довідково-інформаційну роботу стосовно української мови та української лінгвістики в мережі Інтернет. Дана система є своєрідним центром для тих, хто цікавиться українською мовою та хоче швидко отримати потрібну інформацію.

 «Курс французької мови онлайн» – сайт, який містить інтерактивний курс граматики для новачків, націлений на розуміння внутрішньої логіки мови, дозволить вивчити мову без зубріння, запам’ятати переклад слів та виразів без словника.

 «Французька мова» – сайт присвячений тим, хто бажає вивчити французьку мову або вдосконалити свої знання.