Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Понеділок, 14 липня 2014 12:27

Будівництво

{socbuttons}


загруженное (2) Будівництво

       «ОКО» – архітектурно-краєзнавчий сайт про Україну. Він містить інформація про об'єкти, які можуть зацікавити туриста, краєзнавця або просто небайдужу до України та її архітектури людину.

       superdom.ua – на сайті ви знайдете всю необхідну інформацію: починаючи від того, як зробити фундамент – до практичних порад про те, як декорувати приміщення. «Енциклопедія» допоможе розібратися, що означає той чи інший термін.

       Державні Будівельні Норми України –на даному сайті розміщуються абсолютно всі документи, що доступні для завантаження на порталі ДБНУ. Всі ГОСТи, СНіПи, ДБНи, ДСТУможна скачати безкоштовно.

 Офіційний сайт Держархбудінспекції України, який розробляє проекти нормативно-правових актів та організаційно-методичних документів з питань здійснення архітектурно-будівельного контролю, організовує та забезпечує виконання нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції.

 Сайт науково-технічного та виробничого журналу «Бетон і залізобетон в Україні». Матеріали статей розміщені по рубрикам: конструкції; бетони; заводське виробництво; будівельне виробництво; на допомогу проектувальнику; теорія бетону та залізобетону; механіка; надійність будівель; економія ресурсів; використання відходів виробництва; стандарти. Також можна дізнатися цікаву інформацію про нові книги і монографії, конференції, симпозіуми та конгреси, виставки, а також свідчення про видатних діячів науки та ін.

Даний журнал призначений для фахівців будівельної індустрії, наукових співробітників, аспірантів, науково-дослідних інститутів і проектних організацій.