Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Ресурси Електронні Тематичні ресурси

Тематичні ресурси

{socbuttons}

загруженное (2)  Будівництво

http://oko.kiev.ua/m7_k_uzhok_mixaylivska_cerkva_ta_dzvinicya.zsp - "ОКО" — архітектурно-краєзнавчий сайт про Україну. Він містить інформація про об'єкти, які можуть зацікавити туриста, краєзнавця або просто небайдужу до України та її архітектури людину.

http://superdom.ua/show/56 --На сайті superdom.ua ви знайдете всю необхідну інформацію: починаючи від того, як зробити фундамент - до практичних порад про те, як декорувати приміщення. «Енциклопедія» допоможе розібратися, що означає той чи інший термін.

http://dbn.at.ua/load/ -- на даному сайті розміщуються абсолютно всі документи, що доступні для завантаження на порталі ДБНУ. Всі ГОСТи, СНіПи, ДБНи, ДСТУ - можна скачати безкоштовно.

http://dabi.uss.gov.ua/ -- офіційний сайт Держархбудінспекції України, який розробляє проекти нормативно-правових актів та організаційно-методичних документів з питань здійснення архітектурно-будівельного контролю, організовує та забезпечує виконання нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції.

http://www.concrete.com.ua/ -- сайт науково-технічного та виробничого журналу "Бетон і залізобетон в Україні". Даний журнал призначений для фахівців будівельної індустрії, наукових співробітників, аспірантів, науково-дослідних інститутів і проектних організацій.

 Техніка. Технічні науки

 http://kreslennya.com/ -- на сайті можна дізнатися що таке креслення, ознайомитесь з креслярськими шрифтами, інструментами дізнатися як будувати прямокутні проекції, оформлювати креслення, креслити ескіз та аксонометричні проекції. Сайт розрахований на студентів та школярів.

http://www.ukrcsm.kiev.ua/ -- даний сайт містить інформацію з метрології, сертифікації, стандартизації, профільного законодавства України.

 

Комп’ютерна техніка. Радіоелектроніка. Енергетика

 

http://informatic.org.ua/ -- даний сайт дає можливість завантажити розробки уроків, плани-конспекти, практичні роботи і тематичні атестації, програмне забезпечення та багато ін.

http://www.ua5.org/ -- сайт присвячений інформатиці та інформаційним технологіям: від систем счислення до комп'ютерних мереж та телекомунікацій.

http://atom.org.ua/ -- сайт створено за підтримки Національного екологічного центру України.  На ньому представлена тематика: відходи, економіка, зміна клімату, нові реактори, подовження роботи, тероризм, транспортування, уран, Чорнобиль, ядерна зброя, ядерна небезпека, ядерний цикл.

 

Технологія металів. Машинобудування. Приладобудування

 

http://itf-tm.at.ua/index/0-2 -- даний сайт допоможе студентам інженерно-технічних спеціальностей, зокрема технології машинобудування у процесі навчання. Сторінки сайту містять багато корисних матеріалів, зокрема: методичні вказівки для виконання лабораторних робіт, курсових робіт, дипломних та магістерських робіт; великий багаж технічної літератури з різних напрямків; курсові роботи з різних дисциплін; іншу цікаву інформацію, яку не можна почерпнути в процесі навчання. В розділі "Форум" зареєстровані користувачі сайту можуть обговорити проблемні для них питання у відповідних темах.

http://www.imp.kiev.ua/ -- сайт Інституту металофізики імені Г. В. Курдюмова Національної академії наук України — наукової установи, найбільшого в Україні та Європі центру фундаментальних досліджень в галузі фізики металів.

http://paton.kiev.ua/ --  на сайті Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН Українипредставлена інформація про його структуру, діяльність та публікації.

Економіка. Економічні науки

http://gufer.net/ -- на даному сайті представлена навчально-методична література, наукові статті, доповіді, ессе, корисні посилання, розрахункові та презентаційні роботи для студентів економічних спеціальностей.

http://economic.lviv.ua/index.html -- портал ознайомить як з азами економіки, так і з масштабними проектами в її області. Даний ресурс містить все, що пов'язано з економічним напрямком.

http://www.management.com.ua/ -- даний проект має на метi задовольнити потреби фахiвцiв, якi мають вiдношення до проблем управлiння в бiзнесi або займаються цим в освiтнiх та наукових закладах. Портал орієнтовано на керівників різного рівня у бізнесі, консультантів з питань управління, викладачів університетів та бізнес-шкіл, а також студентів цих закладів.

 

 

Мистецтво

http://storinka-m.kiev.ua/ -- інтернет-ресурс, спрямований на висвітлення та розвиток української культури і мистецтв. Сайт надає митцям цілий спектр інформаційних можливостей - автори можуть розміщувати свої твори в різножанрових галереях сайту, анонсувати події, і навіть викладати свій власний погляд на важливі події в авторських колонках.