Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Ресурси Бібліографічні Нові надходження Новий ДСТУ 8302:2015 Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання
П'ятниця, 07 жовтня 2016 06:42

Новий ДСТУ 8302:2015 Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання

{socbuttons}

   

 Страницы из ДСТУ 8302-2015До бібліотеки ЧДТУ надійшов новий ДСТУ 8302:2015 Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання.

Цей стандарт установлює види бібліографічних посилань, правила та особливості їхнього скла­дання й розміщування у документах. Бібліографічне посилання, що є частиною довідкового апарата документа, наводять у формі бібліографічного запису.

Бібліографічні відомості про цитовані або згадувані в тексті документи на будь-яких носіях інфор­мації, що є об’єктами бібліографічного посилання, мають бути достатніми для їхньої загальної харак­теристики, ідентифікування та пошуку. У стандарті окремо подано особливості складання бібліографічних посилань на електронні ресурси та архівні документи. Приклади, що наведено в тексті стандарту, є умовними.

З данним стандартом можна ознайомитися у відділі стандартизації та МБА та за посиланням http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1806

 

Медіа