Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Науковцям Доступ до міжнародних електронних публікацій

Доступ до міжнародних електронних публікацій

{socbuttons}

Шановні викладачі, студенти, аспіранти!

До вашої уваги пропонуються адресати доступу до відкритих міжнародних електронних публікацій та пошукових систем.

          Доступ до міжнародних електронних публікацій (Відкриті)

Google Scholar                        Інформаційно-пошукова система, орієнтована на пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, що опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями; модифікація Google.

Google Book Search                Світова електронна бібліотека книг.

Scirus                                       Науково-орієнтована пошукова система.Здійснює пошук у понад 450 млн. наукових спеціалізованих веб-сторінок (латиницею), які містять наукові, навчальні, технічні і медичні дані (найновіші звіти, рецензовані статті, патенти, препринти і журнали).

DOAJ                                        Directory of Open Access Journals - близько 3 тис. повнотекстових рецензованих наукових журналів (близько 200 тисяч статей) з усіх галузей знань та різними мовами.

arXiv                                         Найпопулярніший відкритий архів наукових публікацій. Містить понад 500 тисяч статей з фізики, математики, комп'ютерних наук та біології

CiteSeerx                                   Електронна бібліотека публікацій з комп’ютерних наук. Містить широкий спектр додаткових можливостей з аналізу автономного індексу цитування (Autonomous Citation Indexing - ACI), пошуку та аналізу статей

PubMed Central                        Безкоштовний цифровий архів 530 журналів з біомедичних наук та наук про життя, що підтримується U.S. National Institutes of Health (NIH) та National Center for Biotechnology Information (NCBI) in the National Library of Medicine (NLM). Окремі журнали тимчасово недоступні з періодом ембарго від кількох місяців до півроку з моменту появи друкованого видання.

OSTI                                         Energy Citations Database (ECD) - наукова база даних, що підтримується U.S. Department of Energy, Office of Scientific & Technical Information. Містить понад 2,3 млн. бібліографичних записів і понад 193 тис. електронних документів починаючи з 1943 р.

NARCIS                                 Архів, що містить понад 163 тис. наукових публікацій та понад 20 тис. докторських дисертацій з університетів та наукових установ Данії. Більшість публікацій доступна у повних текстах.

CiteSeer                                  Відкритий архів з комп'ютерних наук (понад 750 тис. документів).

Cogprints                                Cognitive Science EPrint Archive - відкритий репозитариій з когнітивних наук (психологія, нейрологія, лінгвістика, комп'ютерні науки, філософія, біологія).

HighWire Press                      Репозитарій підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. Понад 1 тис. журналів, 4,5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них 1,8 млн у вільному інтернет доступі.

J-STAGE                               Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic - понад 500 наукових журналів (близько 250 тисяч статей) з різних галузей знань.

LISTA                                  Library, Information Science & Technology Abstracts - професійна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників, що включає понад 600 повнотекстових журналів, книг, дослідницьких звітів, матеріалів конференцій з усіх проблем бібліотечної справи та інформаційних технологій (ретроспектива з 1960-х рр.).

TRC                                    Teacher Reference Center - 260 найбільш популярних освітніх, в т.ч. адміністративних професійних журналів, періодики та книжок для вчителів та бібліотекарів (оподаткування, безперервна освіта, педагогічні дослідження, навчальні медіа тощо).

U.S. PTO                            U.S.Patent and Trademark Office - патенти США за період 1790-1975 рр. Пошук за номерами патентів і Current US Classification.

Ingenta                              Багатогалузева бібліографічна база; пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.

IPL                                    Internet Public Library - близько 3000 електронних журналів з багатьох галузей знань.

PubList.com                    Пошукова система по 150 тис. електронних і друкованих журналів з багатьох областей знань.