Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

  • открытая книга
Четвер, 18 вересня 2014 06:51

Книжкові новинки

{socbuttons}

      12.09.14.  До НТБ ЧДТУ надійшла нова книга кандидата пед. наук Старовойтенко  Наталії Василівни. та старшого викладача кафедри хімії та хімічної технології  і неорганічних речовин ЧДТУ Фоміной Наталії Максимівни. Ознайомитись з данною книгою можна на абонементі та в читальному залі бібліотеки.

 

  Старовойтенко Н. В. Психологія. Практикум: навч. посіб. / Н. В. Старовойтенко, Н. М. Фоміна. – Черкаси : Рекламно – інформаційне видавниче агентство «Бізнес-стиль, 2013. –  346 с.

        Даний посібник містить розгорнуту навчальну програму з дисципліни «Психологія», комплекс навчально-методичного забезпечення до кожної теми курсу (плани практичних занять, задачі, ситуаційні завдання, тести навчальних досягнень,особистісні  тести, психодіагностичні методики, питання для дискусій, завдання для групової роботи та зразки творчих робіт студентів). Посібник створено з урахуванням авторського досвіду як результат поєднання традиційних форм навчальної роботи і кредитно – модульної системи та організації навчального процесу з дисципліни «Психологія». Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів, вчителів і школярів, практичних психологів і методистів.

Схожі матеріали:

Медіа