Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Середа, 24 лютого 2016 09:33

Увага!!! Автограф-сесія Миколи Томенка.

томенко.jpg11 Шановні  викладачі, студенти, співробітники!!!

28 лютого о 12:00

В  супермаркеті "БУКВИЦЯ" відбудеться

автограф-сесія Миколи Томенка

з книгою "Україна : історія конституції"

                                                 Чекаємо на вас!

Томенко Микола Володимирович

Народився 11 грудня 1964 року у с.Малі Канівці Чорнобаївського району, Черкаської області.

Відомості про освіту:

кандидат історичних наук, доктор політичних наук

середня освіта: Великоканівецька середня школа (1982р.)

вища освіта: Київський університет імені Тараса Шевченка, історик (1989р.).

Трудова діяльність:

студент історичного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка.

30.06.1983-01.08.1985 р. – служба в армії. Афганістан.

01.08.1985-01.11.1989 р. – студент Київського університету імені Тараса Шевченка .

В період з 1988-89р. – секретар комітету комсомолу університету.

01.11.1989-09.07.1992 р. – аспірант історичного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка.

25.08.1992-24.08.1993 р. – завкафедрою політичних наук Інституту державного управління при Кабінеті Міністрів України. (3 1993 по 1995р. за сумісництвом).

24.08.1993-08.10.1994 р. – начальник відділу, заступник начальника Управління Міністерства у справах національностей та міграції.

10.10.1994-25.09.1997 р. – керівник відділу, віце-президент фонду «Українська перспектива».

30.09.1997-02.04.1998 р. – завкафедрою політології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

28.05.1998-15.02.2000 р. – директор Інституту політики.

18.02.2000-16.03.2001 р.- голова Комітету, начальник головного управління преси та інформації Київської міської державної адміністрації.

1.04.2001-01.05.2002 р. – директор Інституту політики.

14.05.2002-03.02.2005 р. – народний депутат України IV скликання, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

04.02.2005-08.09.2005 р. – Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань.

12.09.2005-24.05.2006 р. – директор Інституту політики.

25.05.2006-08.02.2007 р. – народний депутат України V скликання, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

08.02.2007-14.06.2007 р. – Заступник Голови Верховної Ради України.

01.07.2007-29.10.2007 р. – директор Інституту політики.

З 23.11.2007 р.- народний депутат України VI скликання.

2.09.2008 р. – 12.12.2012 – заступник Голови Верховної Ради України VI скликання

25.12.2012 р. – по листопад 2014 р. – Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

18 червня 2014 року – Радник Президента України з гуманітарних питань (поза штатом, за згодою).

13 липня 2015 року – звільнений з посади позаштатного Радника Президента (відповідна заяваМ. Томенка про звільнення була написана ним 30 червня 2015 р.).

4 грудня 2014 р. і по сьогодні – Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

З 16 травня 2014 р. – Почесний президент Федерації біатлону України.

З 8 жовтня 2014 р. – Віце-президент Національного олімпійського комітету України.