Черкаський державний технологічний університет
,
,

Бібліотека
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Бібліотека ЧДТУ Про бібліотеку Дарунки бібліотеці

Дарунки бібліотеці

Вівторок, 15 вересня 2015 06:25

Дарунок бібліотеці

     hfdt-300x266 Студенти групи  СПЛ – 14  разом з куратором доц. Рагузіною Л. Ю. долучилися до загальноуніверситетської акції  - «Подаруй книгу бібліотеці». Студенти лінгвістичного факультету вдячні  працівникам бібліотеки за  кваліфіковану допомогу, щирі поради та  доброзичливе обслуговування, а тому не могли  залишитися байдужими до заклику поповнити бібліотечний фонд ЧДТУ. Бажаємо колективу бібліотеки знаходитися в постійному пошуці нових форм взаємодії із студентами та викладачами!

         Колектив НТБ ЧДТУ висловлює щиру подяку доктору технічних наук, професору Бикову Валентину Івановичу за подаровані 100 примірників цінних книг для бібліотеки. Переконані, що подаровані Вами книги знайдуть вдячного читача і будуть корисними для науковців, аспірантів, студентів  нашого вузу. 

 

Неділя, 05 квітня 2015 09:55

Подяка від бібліотеки

загруженное     Наукова бібліотека ЧДТУ висловлює щиру вдячність і подяку всім викладачам, студентам, співробітникам, які відгукнулися на акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ»  за внесок у формування її фондів. Подаровані Вами книги і періодичні видання надають неоціненну допомогу в теоретичній і практичній підготовці студентів. У нас немає "непотрібних" і "зайвих" дарунків - кожна книга знаходить свого читача.

    Колектив НТБ ЧДТУ висловлює подяку професору, доктору економічних наук, декану факультету ФЕФ  Пасічнику Ю. В. Переконані, що подаровані Вами книги, знайдуть вдячного читача і будуть корисними для науковців, економістів та сприятимуть підвищенню рівня фахової підготовки наших студентів. Дякуємо, за передані в дар книги.

       Колектив НТБ ЧДТУ висловлює щиру подяку  професору М. І. Бушину за багаторічну співпрацю з бібліотекою. Микола  Іванович зробив великий внесок у поповнення книжкового фонду бібліотеки. Переконані, що подаровані ним книги, знайдуть вдячного читача і будуть корисними для науковців, студентів та аспірантів та сприятимуть